Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Astrolog Merkurja

Projektantem oraz konsultantem merytorycznym dekoracji szklanych z kolekcji Mandale Mocy jest Anna Grzywaczewska - Ciuciura, Astrolog Merkurja

''Tworząc projekty szklanych mandali czułam, że mogę przybliżyć wiedzę o astrologii wielu, nieznanym mi osobom. Chciałam, aby z wyjątkowej mocy połączenia energii zaklętej w symbolach planet i numerologicznych kodów mogli skorzystać potrzebujący zmiany, samotni czy zdezorientowani.
Dlatego od podstaw, łącznie z autorsko zaprojektowanymi znakami zodiaku i indywidualnie dobieranym do każdej mandali zestawem barw, stworzyłam niepowtarzalne zestawy.
Głęboko przemyślane, nieprzypadkowe układy łączące wibracje kolorów wraz z odpowiednim zestawieniem koniunkcji planet i cyfr, dają szansę na wprowadzenie w swoją codzienną przestrzeń życiową odpowiedniej energii. Energii, która zainicjuje pożądaną zmianę.''
 
 
Astrolog Merkurja jest z wykształcenia filozofem. To również osobowość medialna, autorka programów telewizyjnych i radiowych, wieloletni coach rozwoju osobistego, doradca życiowy, biznesowy oraz analityk karmiczny. Astrolog Merkurja, czyli Anna Grzywaczewska Ciuciura od ponad dwóch dekad jest obecna w mediach w programach takich jak: TVN, TVN7, TVP2, Tele5, TTV, TVR, ToTV, Gold TV oraz Polonia1. W kolorowej prasie można zapoznać się z wywiadami, których udzieliła bądź przeczytać horoskopy i prognozy astrologiczne, wychodzące spod jej pióra. Wielokrotnie gościła jako ekspert w najpopularniejszych programach ''śniadaniowych'' t.j. Pytanie na śniadanie czy DDTVN. Jej ekspertyzy i prognozy odznaczają się ogromną skutecznością oraz sprawdzalnością.
 
 
Anna Grzywaczewska - Ciuciura, Astrolog Merkurja
ekspert w dziedzinie ezoteryki, astrologii, antropologii oraz etnografii
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl